Hlavní informace

O videokonferencích

o-videokonferencich


cloud-solutions-project

Společenská konvence velí, chodit na jednání elegantně oblečen. V našem světě "jednání na dálku" je navíc touto elegancí kvalitní obraz a zvuk. K tomu aby účastnící působili elegantně, slouží profesionální videokonferenční zařízení.

Dnes už videokonference nejsou jenom přenos mluvících hlav", ale důležité je i sdílení podkladů k jednání, možnost prezentace, ručně kreslené náčrty, sčítaní hlasovaní, přenos obrazu z technologických zařízení, spojení videokonferenčních účastníku s účastníky na telefonu a podobně.

Jednací

jednaci

Každý vidí každého. Každý se může účastnit podle svých možností připojení a vybavení. Obvyklý je mix videokonferenčních zařízení v místnostech a účastníků u počítačů a tabletů. Každý si může volit své rozvržení obrazu.

Školící

skolici

Všichni vidí školitele. Studenti sledují obraz školitele a jím prezentované podklady. Přenášet lze i ručně psané texty na tabuli. Komunikace se školitelem je možná hlasem a psanou formou. Součástí je obvykle i možnost pozdějšího přehrání celého školení ze záznamu. 

Operace na dálku

operacenadalku 273x190

Služba umožňuje sledovat a konzultovat operační postupy na dálku. Příjemci sledují dva obrazy: pohled na operaci a obraz z lékařského zařízení nebo další kamery. Operace je možné zaznamenávat a přehrávat z archivu. Součástí služby je i pronájem potřebných zařízení. Je vhodná pro konzultace s kolegy, výuku studentů nebo pro prezentaci operačních postupů na kongresech.

Ergonomie je důležitější než technické parametry

ergonomiedulezitejsi

Ergonomie používání videokonferencí je až překvapivě opomíjeným tématem. Přitom právě to, jakým způsobem se videokonferenční zařízení používá a jaké možnosti a funkce nabízí, má bezprostřední vliv na celkovou užitnou hodnotu.

 

Naši dodavatelé technologií

    • avaya
    • clearone
    • polycom
    • starleaf
    • revolabs

Další informace

Žádost o vyzkoušení služby zdarma.

Neplatný Vstup
Prosím vyplňte celé jméno.
Prosím vyplňte platnou Emailovou adresu.
Prosím vyplňte telefonní číslo.
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup